üniversite hikayem dramdır dram

Evet üniversitenin ilk senesi ortama ayak uydurmak açısından yurtta kalmayı tercih ettim. ikinci senemde eve çıkmamla yaşadığım daha aksiyonlu 2 senemle beraber 3 senelik üniversite hayatımı anlatıcam beyler koltuklarınızı ayırın başlıyorum.

yine güzel bir bölümüne yerleşmiştim. Bu bir senede çok acayip olaylar olmasa da ufak tefek şeyler yaşadım. Ortama alışmak açısından yurtta kalmıştım ve zaten neredeyse bir senem ortama alışmakla geçmişti. Sadece bir tane sağlam dostum vardı, adı oğuz. Aynı sınıftayız ve kafalarımız tam anlamıyla uyuşuyor.

Yurtta 4 kişi aynı odada kalıyorduk beyler ve inanın zor oluyo. Hani üniversiteye yeni başlicak arkadaşlar için şimdiden söyliyim, kendinizi hazırlayın. ilk 1-2 ay harika geçer okey, batak, pc oyunları bilmem ne her şeyi yaparsınız eğlenirsiniz. Fakat bir süre sonra harbiden sıkmaya başlıyor ve insanların zıt huylarını anlamaya başlıyorsunuz. Mesela bi çocuk vardı samet diye, bu tarz şeyleri çok konuşmam ama çocuk tam bir otlakçıydı amk. Hani otlakçılığın da bi sınırı olur, bi raconu vardır. Gece uyuyorum pakette 10 tek var sabah kalkıyorum 6 tane kalmış. Soruyorum “samet sen mi içtin bilader” diye. “He kanka uyandırmiyim diye sormadan aldım” diyo. Kardeş beni uyandır ama bi anda 4 tek otlanma amk uykumdan vazgeçerim ben.

Ha diceksiniz ki amma cimrisin sen de bin 4 tek değil mi amk? Sormadan alıyosa laf ederim beyler ki sormadan 1 en fazla 2 alınır. Neyse bu konuda baya doluymuşum onu farkettim. Devam ediyorum, işte yurt hayatım oğuzla muhabbet sohbet ve samete içten içe sövmemle geçiyordu.

'); } });